Mili - Modern, Multi-purpose Drupal 8, 9, 10 Theme (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Core
lt: Branduolys

en: Node
lt: Mazgas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Comment
lt: Komentaras

en: Up
lt: Viršun

en: General
lt: Bendras

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: wide
lt: platus

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
