Mili (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Core
el: Πυρήνας

en: Node
el: Κόμβος

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Up
el: Επάνω

en: General
el: Γενικά

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: mobile
el: Κινητό

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: wide
el: πλατύ

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: narrow
el: στενό

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
