Mili - Modern, Multi-purpose Drupal 8, 9 Theme (8.3.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Node
bs: Nod

en: Comment
bs: Komentar

en: Up
bs: Gore

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
