Mili - Modern, Multi-purpose Drupal 8, 9 Theme (8.3.0) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Support
pl: Wsparcie

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Node
pl: Węzeł

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Comment
pl: Komentarz

en: Up
pl: W górę

en: General
pl: Ogólne

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: mobile
pl: mobilne

en: wide
pl: szerokie

en: Theme Color
pl: Kolor szablonu

en: Book traversal links for
pl: Odnośniki nawigacji książki

en: narrow
pl: wąski
