Mili - Modern, Multi-purpose Drupal 8, 9 Theme (8.3.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: General
te: సాధారణ

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి
