Mime Mail (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Mail
lv: Pasts

en: To
lv: Kam

en: Email format
lv: E-pasta formāts

en: Key
lv: Atslēga

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu

en: About
lv: Par

en: Sender email address
lv: Sūtītāja e-pasta adrese

en: Full HTML
lv: Pilns HTML
