Mime Mail (2.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Subject
bs: Naslov

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Send message
bs: Pošalji poruku

en: Full HTML
bs: Kompletan HTML
