Mime Mail (2.0.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Mail
eu: Posta

en: To
eu: Nori

en: Key
eu: Giltza

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: Send message
eu: Bidali mezua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Sender name
eu: Bidaltzailearen izena

en: Full HTML
eu: HTML Guztia
