Mime Mail (2.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Subject
hy: Թեմա

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Mail
hy: Փոստ

en: To
hy: Ում
