Mime Mail (2.0.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.

en: About
ug: ھەققىدە

en: Reply to
ug: ئىنكاس يوللاش
