Mime Mail (2.0.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: Send message
bo: བརྡ་འཕྲིན་སྐུར་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད
