Mime Mail (2.0.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: To
el: Προς

en: Key
el: Κλειδί

en: Your message has been sent.
el: Το μήνυμά σας στάλθηκε.

en: Send message
el: Αποστολή μηνύματος

en: About
el: Περί

en: Sender name
el: Όνομα αποστολέα

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML
