Mime Mail (2.0.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Settings
is: Stillingar

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Mail
is: Póstur

en: To
is: Til

en: Your message has been sent.
is: Skilaboð þín hafa verið send.

en: Send message
is: Senda skilaboð

en: About
is: Um

en: Sender name
is: Nafn sendanda

en: The mail's carbon copy address. You may separate multiple addresses with comma.
is: Netföng þeirra sem eiga að fá samrit af póstinum. Þú getur sett inn mörg netföng aðskilin með kommu.

en: The mail's blind carbon copy address. You may separate multiple addresses with comma.
is: Netföng þeirra sem eiga að fá falið samrit af póstinum. Þú getur sett inn mörg netföng aðskilin með kommu.
