Mime Mail (2.0.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Subject
jv: Subyek

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Settings
jv: Sétingan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Mail
jv: Surat

en: To
jv: Marang

en: Key
jv: Kunci

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: Send message
jv: Kirim pesen

en: About
jv: Ngenani
