Mime Mail (2.0.1) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Subject
ms: Subjek

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Advanced settings
ms: Pengesetan terkehadapan

en: Mail
ms: Mel

en: To
ms: Kepada

en: Key
ms: Kunci

en: Your message has been sent.
ms: Mesej anda telah dihantar.

en: Send message
ms: Hantarkan mesej

en: About
ms: Perihal
