Mime Mail (2.0.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ne: विषय

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Mail
ne: पत्र

en: To
ne: लाई

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: About
ne: बारेमा
