Mime Mail (2.0.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ps: موضوع

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: To
ps: ته

en: Key
ps: کيلی

en: About
ps: په اړه
