Mime Mail (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Subject
sr: Предмет

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Mail
sr: Пошта

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Send message
sr: Пошаљи поруку

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML
