Mime Mail (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Subject
te: విషయం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Settings
te: అమరికలు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Mail
te: మెయిల్

en: To
te: ఎవరికి

en: Your message has been sent.
te: మీ సందేశం పంపించాం.

en: About
te: గురించి

en: Full HTML
te: పూర్తి HTML
