Mime Mail (8.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: To
th: ถึง

en: Key
th: คีย์

en: Your message has been sent.
th: ข้อความของคุณถูกส่งเรียบร้อยแล้ว

en: Send message
th: ส่งข้อความ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Sender name
th: ชื่อผู้ส่ง
