Mime Mail (8.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: To
ar: إلى

en: Key
ar: المفتاح

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.

en: Send message
ar: إرسال رسالة

en: About
ar: حول
