Mime Mail (8.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: - None -
pl: - Brak -

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Mail
pl: Poczta

en: To
pl: Do

en: Email format
pl: Format wiadomości e-mail

en: Key
pl: Klucz

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Process incoming messages posted to this site
pl: Przetwórz odebrane wiadomości, które opublkowano na tej stronie

en: Message validation string
pl: Ciąg sprawdzania wiadomości

en: Mime Mail
pl: Wiadomość Mime

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: About
pl: O stronie

en: Sender name
pl: Nazwa nadawcy

en: Example modules
pl: Przykładowe moduły

en: Include site style sheets
pl: Dołącz arkusze stylów witryny

en: Reply to
pl: Odpowiedz
