Mini Layouts (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Remove
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Required
fa: اجباری

en: Category
fa: دسته بندی

en: Label
fa: برچسب

en: Add
fa: افزودن

en: Layout
fa: آرایش

en: Context
fa: زمینه

en: Data
fa: داده

en: About
fa: درباره

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین

en: Layout Builder tools
fa: ابزارهای چینش صفحه
