Mini Layouts (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Required
lt: Privalomas

en: Category
lt: Kategorija

en: Label
lt: Etiketė

en: Add
lt: Pridėti

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Context
lt: Kontekstas

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas
