Mini Layouts (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Remove
cy: Symud

en: Edit
cy: Golygu

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Category
cy: Categori

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Context
cy: Cyd-destun
