Mini Layouts (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:
