Mini Layouts (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Category
mn: Ангилал

en: Add
mn: Нэмэх
