Mini Layouts (2.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Remove
os: Схаф

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Category
os: Категори

en: Label
os: Нысан

en: Add
os: Бафтау
