Mini Layouts (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Edit
bg: Редактирай

en: Required
bg: Задължително

en: Category
bg: Категория

en: Label
bg: Заглавие

en: Add
bg: Добави
