Mini Layouts (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Category
eu: Kategoria

en: Label
eu: Etiketa

en: Add
eu: Gehitu

en: Context
eu: Testuingurua

en: Data
eu: Datu

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
