Mini Layouts (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Required
ku: پێویستە

en: Category
ku: پۆل

en: Label
ku: پێناس

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا
