Mini Layouts (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: Required
nn: Påkrevd

en: Category
nn: Kategori

en: Label
nn: Etikett

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
