Mini Layouts (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Required
pl: Wymagane

en: Category
pl: Kategoria

en: Label
pl: Etykieta

en: Add
pl: Dodaj

en: Layout
pl: Układ

en: Context
pl: Kontekst

en: Context type
pl: Typ kontekstu

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Discard changes
pl: Porzuć zmiany

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Save layout
pl: Zapisz szablon

en: The layout has been saved.
pl: Szablon został zapisany.
