Mini Layouts (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака
