Mini Layouts (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Required
th: จำเป็น

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Add
th: เพิ่ม

en: Context
th: บริบท

en: Data
th: ข้อมูล

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Discard changes
th: ยกเลิกการเปลี่ยนแปลง

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
