Mini Layouts (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Label
am: መሰየሚያ
