Mini Layouts (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Remove
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Required
ar: ضروري

en: Category
ar: التصنيف

en: Label
ar: التسمية

en: Add
ar: إضافة

en: Layout
ar: تخطيط

en: Context
ar: السياق

en: Data
ar: المعطيات

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
