Mini Layouts (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: Required
az: Tələb olunur

en: Category
az: Kateqoriya

en: Add
az: Əlavə et

en: Layout
az: Şablon

en: Context
az: Kontekst

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Discard changes
az: Dəyişiklikləri ləğv etmək

en: Machine Name
az: Maşın Adı
