Mini Layouts (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: Required
cs: Povinné

en: Category
cs: Kategorie

en: Label
cs: Popisek

en: Add
cs: Přidat

en: Context
cs: Kontext

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Discard changes
cs: Zahodit změny

en: Machine Name
cs: Strojový název
