Mini Layouts (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Category
el: Κατηγορία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Data
el: Δεδομένα

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα
