Mini Layouts (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Remove
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Required
eo: Bezonata

en: Category
eo: Kategorio

en: Label
eo: Etikedo.

en: Add
eo: Aldonu
