Mini Layouts (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: Remove
id: Hapus

en: Required
id: Wajib

en: Category
id: Kategori

en: Add
id: Tambah

en: Layout
id: Tata letak

en: Context
id: Kontek

en: Context type
id: Tipe konteks

en: Machine-readable name
id: Nama terbaca mesin

en: Discard changes
id: Membuang perubahan

en: Machine Name
id: Nama Mesin

en: Save layout
id: Simpan tata letak

en: The layout has been saved.
id: Tata letak sudah disimpan.
