Mini Layouts (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Edit
is: Breyta

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Category
is: Flokkur

en: Label
is: Merking

en: Add
is: Bæta við

en: Layout
is: Útlit

en: Context
is: Samhengi

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
