Mini Layouts (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Required
km: ទាមទារ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Label
km: ស្លាក

en: Add
km: បន្ថែម

en: Context
km: បរិបទ

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
