Mini Layouts (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Required
sk: Povinné

en: Category
sk: Kategória

en: Label
sk: Označenie

en: Add
sk: Pridať

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Context
sk: Kontext

en: Data
sk: Údaje

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Machine Name
sk: Strojový názov
