Mini Layouts (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Required
sq: Kërkohet

en: Category
sq: Kategoria

en: Context
sq: Konteksti
