Mini Layouts (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Remove
sv: Ta bort

en: Edit
sv: Redigera

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Category
sv: Kategori

en: Label
sv: Etikett

en: Add
sv: Lägg till

en: Context
sv: Sammanhang

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Discard changes
sv: Ignorera ändringar

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Save layout
sv: Spara layout

en: The layout has been saved.
sv: Layouten har sparats.
