Mini Layouts (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Category
te: వర్గం

en: Label
te: లేబుల్

en: Add
te: చేర్చు

en: Context
te: సందర్భం
