Mini Layouts (8.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Edit
af: Wysig

en: Required
af: Verplig

en: Category
af: Kategorie

en: Add
af: Voeg by
