Mini Layouts (8.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Required
ast: Requeríu

en: Category
ast: Categoría

en: Label
ast: Etiqueta

en: Add
ast: Amestar
